ailemonline Mobil Uygulaması Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası, ailemonline(Mobil Uygulama)’a erişim sağlayacak kişilerin (‘Kullanıcılar’) Mobil Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası Studio The Light(STL)'ın Mobil Uygulama kapsamındaki hizmetlerden Kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması ve işlenmesine ilişkin hükümleri içermektedir. STL işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Mobil Uygulama’sında yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. STL'nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, iş bu Mobil Uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

Kullanıcıların Mobil Uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı kaldırması yeterli olacaktır.

1. Yer ve Cihaz Bilgisi’ne Erişilmesi

Kullanıcılar Mobil Uygulamayı yükleyerek giriş yaptıklarında yer bilgileri kontrol edilerek bulundukları yer bilgilerine ulaşılabilecektir.

1.1. Bilgilerin Kullanılması

Mobil Uygulama’nın yüklenmesinden sonra Mobil Uygulama aracılığı ile alınacak mail adresi ve cihaz kimlik bilgisi sadece kullanıcılara online hizmetlere katılmaları durumunda Push mesaj ve email göndermek için kullanılacaktır.

1.2. Bilgilerin Paylaşılması Kullanıcı verileri(mail ve cihaz kimliği)

Yasal Mercilerlerden gelen talepler haricinde 3. şahıs veya firmalarla asla paylaşılmaz.

2. Marka ve Telif Hakkı

Studio The Light adına kayıtlı ailemonline ve diğer kayıtlı marka ve eserlerin (Mobil Uygulamanın; tasarım, metin, imge ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla tüm elemanlarının) izinsiz kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması, depo edilmesi ve kanuna aykırı diğer bütün haller, 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat uyarınca Kullanıcı’nın sorumluluğuna yol açar. Kullanıcılar, işbu Gizlilik Politikasını kabul etmekle ailemonline'nın kullanımına ilişkin kurallara uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Kullanıcı’ların işbu madde hükmüne aykırı davranması durumunda, Studio The Light bu durumun düzeltilmesini Kullanıcı’dan talep edebileceği gibi gereklilik halinde yasal yollara başvurabilir.